Aquapark

Aquapark Aquacentra Šutka nabízí mnoho atrakcí, zábavy a jiných lákadel, které si zamilujete! V aquaparku naleznete 2 interaktivní tobogány, 3 skluzavky, divokou řeku, dětské brouzdaliště pro nejmenší, relaxační bazén a vířivku nabízející příjemný relax. Pokud by Vás přepadl hlad, v aquaparku máte možnost občerstvit se u baru. V letních měsících můžete přímo z aquaparku vstoupit na letní terasu, z níž můžete obdivovat překrásný výhled na Prahu a její panoramata.

ATRAKCE

2 TOBOGÁNY

Dva vnitřní uzavřené tobogány nabízející zábavu pro celou rodinu. Žlutý, mírnější tobogán, nabízí sjezd v délce 74 m, červený svižnější tobogán je dlouhý 68 m a nabízí světelné efekty i jízdu ve tmě.

Teplota vody: 28,8 °C

3 SKLUZAVKY

Žlutá, červená a modrá skluzavka nabízejí 3 různé stupně zábavy se sklouznutím do vody. Žlutá a červená jsou i pro naše nejmenší návštěvníky v blízkosti brouzdaliště, modrá skluzavka je pro odvážné, kteří se nebojí náročnější jízdy a rychlého dojezdu na skluzavce se sklonem 55 %.

Teplota vody: 28,8 °C

DIVOKÁ ŘEKA

Nechte se unášet proudem divoké řeky, která se obtáčí kolem vlnobití. Divoká řeka je pouštěna vždy v pravidelných intervalech.

Teplota vody: 28,8 °C

BROUZDALIŠTĚ

Pro naše nejmenší návštěvníky máme k dispozici brouzdaliště s teplotou vody 29,9 °C a hloubkou od 21 cm do 41 cm. Děti si mohou užít zábavu v prolézačce nebo na krátké červené skluzavce určené pro ty nejmenší.

Teplota vody: 29,9 °C

RELAXAČNÍ BAZÉN

Relaxační bazén se nachází v aquaparku přímo vedle vodního baru s občerstvením. Relaxační bazén slouží v dopoledních hodinách především k výuce dětí, které se s vodou teprve seznamují a svou hloubkou 120 cm a teplotou vody 28,8 °C je pro své účely zcela vyhovující.

Teplota vody: 28,8 °C

VÍŘIVKA

Milovníci relaxace a teplé vody si přijdou na své v prostorné vířivce, která je součástí aquaparku. S teplotou vody 33,2°C patří mezi velice oblíbená místa návštěvníků.

Teplota vody: 33,2 °C

LETNÍ TERASY

V letních měsících jsou pro návštěvníky připraveny venkovní letní terasy s překrásným výhledem na Prahu. Zde při slunečném počasí můžete na lehátkách nachytat bronz nebo jen odpočívat ve stínu pod slunečníky.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁDY

Návštěvní řády jednotlivých atrakcí, sauny či celého areálu naleznete ZDE.

OBČERSTVENÍ

Aquacentrum Šutka nabízí ve svém areálu možnost se občerstvit a osvěžit v hlavním baru s občerstvením. Hlavní bar s občerstvením nabízí po celou dobu provozu teplé i studené pokrmy, minutky, kávu a dezerty, zmrzlinu, široký sortiment nealkoholických nápojů a nově i alkoholické 10° pivo v plechovce. Mezi stálou nabídku hlavního baru s občerstvením patří:

  • Párek v rohlíku
  • Langoš se sýrem
  • Hranolky
  • Smažený sýr v bulce
  • Hamburger  v bulce
  • Rybí prsty + bramborové rösti
  • Smažený sýr + hranolky
  • Smažený kuřecí řízek + hranolky
  • Panini zapečené (různé druhy)

Mimo tuto stálou nabídku hlavní bar s občerstvením nabízí také další produkty dle aktuální nabídky. Přijďte se sami přesvědčit, co dobrého nabízíme.

Útrata se (spolu s dalšími službami) načítá na elektronický čip. Celkovou částku zaznamenanou na čipu uhradíte při odchodu na pokladně.

V prostorách Aquacentra Šutka je dovoleno konzumovat pouze potraviny a nápoje zakoupené v areálu Aquacentra Šutka.