Archiv of news

Hurá na prázdniny - do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč!

Prázdniny jsou tu a s nimi i poslední školní den! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, přijďte v pátek 29. 6. 2018 do Aquacentra Šutka a oslavte tak začátek prázdnin. Všechny děti do 15ti let* mají vstup do areálu Aquacentra Šutka na celý den za pouhou 1 Kč! Zároveň pro malé i velké bude po celé odpoledne připraven bohatý program s filmem Hotel Transylvánie 3. Od 12:00 do 18:00 bude připravena diskotéka, pétanque, lovení rybiček, golf, střelba na terč, ping pong, skákání v pytli a mnoho dalšího. Soutěžit se bude o báječné a hodnotné ceny. Ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví. Pro každého dětského návštěvníka máme připravený dárek!

 

Školní rok utekl jako voda a opět tu máme letní prázdniny. Ještě než se děti rozutečou do všech koutů Čech i světa, vezměte je do Aquacentra Šutka. V pátek 29. 6. 2018, hned po rozdání vysvědčení, přijďte do Aquacentra Šutka a oslavte konec školního roku! Po celé odpoledne až do večera můžete vyhrávat báječné ceny v rámci našich soutěží. Hlavním dárkem pro všechny školáky však bude celodenní zvýhodněný vstup pro všechny naše návštěvníky do 15ti let věku*, kteří za pouhou 1 Kč si budou moci po celý den užívat zábavy v celém areálu Aquacentra Šutka. Nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Aquapark je pro tento den otevřen již od 10:00h. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Vstup do Aquacentra Šutka pro všechny děti do 15ti let* za pouhou 1 Kč.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: film Hotel Transylvánie 3, Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny

* děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat

Informaci o zpracování osobních údajů společností TRADE CENTRE PRAHA, a.s., IČO 004 09 316, ke kterému dochází v průběhu pořádání akcí v Aquacentru Šutka, si přečtěte na odkazu www.sutka.eu/fotografie-na-akcich-v-prostoru-aquacentra.

Back to news