Archiv of news

Zpátky do školy s Aquacentrem Šutka

Hola, hola, škola volá? Nevadí! V Aquacentru Šutka je vždy zábava jako o prázdninách! Přijďte se po tropickém létě ochladit a užít si ledovou zábavu s filmem YETI: Ledové dobrodružství. V neděli 9. 9. 2018 od 11:00 do 16:00 bude připravena diskotéka, vodní koulovačka, pátráno po stopách Yetiho, Yetiho střelnice a mnoho dalšího. Soutěžit se bude o báječné a hodnotné ceny, dobroty, sladkosti i o volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví. Pro každého dětského návštěvníka máme připravený dárek!

Prázdniny jsou za námi, ale zábava v Aquacentru Šutka nekončí ani v září. Přijďte si užít skvělou zábavu v neděli 9. 9. 2018 od 11:00 do 16:00 do Aquacentra Šutka s novým filmem YETI: Ledové dobrodružství. Po tropickém létě se příjemně zchladíme s Yetim a jeho soutěžemi o hodnotné ceny.  Pro malé i velké bude připravena vodní koulovačka, Yetiho střelnice, diskotéka a mnoho dalšího.

Skvělý den si užijete také v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na Vás i Vaše děti čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. 

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

 

Partneři akce: film YETI: Ledové dobrodružství, Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny

 

Informaci o zpracování osobních údajů společností TRADE CENTRE PRAHA, a.s., IČO 004 09 316, ke kterému dochází v průběhu pořádání akcí v Aquacentru Šutka, si přečtěte na odkazu www.sutka.eu/fotografie-na-akcich-v-prostoru-aquacentra

Back to news