Archiv of news

Prázdniny v Aquacentru Šutka s filmem Tlapková patrola

Prázdniny jsou v plném proudu a je na čase si je pořádně užít! Přijďte v neděli 4. srpna 2019 do Aquacentra Šutka a zažijte parádní dobrodružství s novým filmem Tlapková patrola. S psími hrdiny se vydáme zdolávat překážky, soutěžit a hrát si. Soutěžit se bude o báječné a hodnotné ceny. Ti nejšikovnější mohou vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví.

 

Léto je ve své polovině a tak je třeba rozjet zábavu a prázdninové dobrodružství na plné obrátky. A právě takové na všechny malé i velké dobrodruhy čeká v neděli 4. 8. 2019 od 11:00 do 16:00 v Aquacentru Šutka. Kromě bohatého programu si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si 4. srpna od 11:00 do 16:00 užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: film Tlapková patrola, Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny

Informaci o zpracování osobních údajů společností TRADE CENTRE PRAHA, a.s., IČO 004 09 316, ke kterému dochází v průběhu pořádání akcí v Aquacentru Šutka, si přečtěte na odkazu www.sutka.eu/fotografie-na-akcich-v-prostoru-aquacentra.

Back to news