Archiv of news

Mikulášská nadílka v Aquacentru Šutka

Vážení návštěvníci,

přivítejte zimu v Aquacentru Šutka společně s Mikulášem a andělem a přijďte nás navštívit v sobotu 5. 12. 2021. Při odchodu budou čekat na všechny dětské návštěvníky, v prostoru před pokladnou, Mikuláš a anděl. Laskavý anděl spravedlivě obdaruje všechny hodné děti, které naše Aquacentrum Šutka navštíví a zarecitují básničku či zazpívají písničku. Mikuláš však bude nahlížet do knihy hříchů.

Děti i jejich doprovod si užijí spoustu legrace v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného, které bude v tento den kvůli uzavření 50m bazénu zlevněné o 20 %. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

 

Back to news