Archiv of news

Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka - vstup za 1 Kč na 1 hod 20 minut

Školáci, přijďte se odměnit za půlroční školní snažení do Aquacentra Šutka! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, v pátek 4. 2. 2022 všechny děti do 15ti let věku* odměníme vstupem do Aquacentra Šutka na celý den za pouhou 1 Kč na 1 hod 20 minut. 

V sobotu 5. 2. 2022 na Vás bude čekat v čase od 11:00 do 16:00 bohatý program, soutěže, hry ve vodě i na suchu a mnoho dalšího. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. 

Malí i velcí si také mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.
 
* děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat

Back to news