Archiv of news

Čarodějnický rej a soutěž o volné vstupy v Aquacentru Šutka

Čarodějnice zlotřilé i přátelské přivítají všechny rodiny s dětmi a předvedou jim své čáry, a to až do 16:00h. V průběhu celého dne můžete v Aquacentru Šutka soutěžit o hodnotné ceny v rychlosti, šikovnosti, tanci i kreslení. Každé dítě se může zúčastnit soutěže v malování o 10 volných vstupů do Aquacentra Šutka.

Stejně jako na jiných místech, i do Aquacentra Šutka se tuto sobotu 30. 4. 2016 slétnou čarodějnice ze všech koutů, aby společně s Vámi oslavili příchod jara. Od 11:00 do 16:00 bude možné díky magickým silám čarodějnic zažít mnoho – chytání rybiček do čarodějnického lektvaru, zakletí do kamenných soch, obeplavání magické skály na kruhu a kouzelné tance na čarodějnické diskotéce. Děti mohou také soutěžit o 10 volných vstupů do Aquacentra Šutka. Každé dítě, které z domova přinese nebo na místě namaluje krásný obrázek s tématem pálení čarodějnic, může vyhrát 10 volných vstupů do areálu pro sebe i své blízké. Stačí, když se přihlásí do soutěže, nechá svůj obrázek vyvěsit na soutěžní plachtu a probojuje do užšího kola 10 nejkrásnějších obrázků. Ty pak budou umístěny na FB stránkách www.facebook.com/AquacentrumSutka a obrázek, který získá nejvíce „To se mi líbí“ vyhrává.

Vezměte tedy svou rodinu a užijte si společné chvíle v našem aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50 m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka, Čimická 848/41, Praha 8. Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Back to news