Archiv of news

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN V AQUACENTRU ŠUTKA

Ženy, dámy, slečny, paní, přijďte si užít svůj den do Aquacentra Šutka a odměnit se tak v rámci Mezinárodního dne žen, který každoročně připadá na 8. března. Ve středu 8. 3. 2017 od 18:00 do 21:00 hodin je pro Vás v Aquacentru Šutka připraven bohatý program. Milé lektorky Vás nadchnou pro dynamické lekce aquaerobicu a pilates. Připraveno je pro Vás vystoupení POLE DANCE a lekce s instruktorkou a vítězkou Mistrovství ČR POLE SPORT Alex Kalousovou. Pro naše milé návštěvnice máme již tradičně připraveny sladké dárky a jiná překvapení. Na závěr můžete tento významný den zvěčnit v našem zábavném fotokoutku.

 

I v letošním roce Aquacentrum Šutka vzdá úctu všem ženám, a to nikoliv květinou, ale pestrým a nevšedním programem, kde si každá najde to své. Výběr je široký. Od lekcí aquaerobiku, pilates a i POLE DANCE, přes zábavný fotokoutek až po ochutnávky čokolád merci. Pro tento večer Vám Alex Kalousová, Mistryně ČR v POLE SPORT předvede, jak krásný může být tento náročný sport. Po tomto báječném vystoupení bude moci každá ze zájemkyň pole dance osobně vyzkoušet a zjistit, co tento tanec na tyči obnáší a naučí se pár zajímavých kroků.  Alex Kalousová je vítězka Mistrovství ČR Pole Sport v kategorii professional za rok 2014, získala 2.misto
v kategorii doubles na Mistrovstíi ČR v pole art v roce 2016 a je certifikovaná lektorka pole dance, spolumajitelka pražského studia Pole Heaven. Vyzkoušejte něco nového a naučte se kouzla pole dance. Večer pak můžete zakončit fotokoutkem se zábavnými rekvizitami.

Vezměte tedy svou maminku, dceru, kamarádky a užijte si společné chvíle v našem aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka, Čimická 848/41, Praha 8. Těšíme se na Vás! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Back to news