Wellness

Wellness Aquacentra Šutka nabízí svým návštěvníkům dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Sauny, společně s bazénky a relaxačními místnostmi, se nachází v 2. NP areálu, kde si na samostatné recepci wellness zapůjčíte prostěradlo. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet blahodárné účinky střídaní tepla a chladu pro uvolnění Vašeho organismu. Pro maximální relaxaci nabízí naše wellness také možnost objednání se na klasické masáže, které obohatí Váš odpočinek. Milovníkům wellness a saunování nabízíme každý měsíc jedno odpoledne plné saunových ceremoniálů v jedné z našich saun a beauty procedury v podobě příjemných peelingů v naší páře.

V rámci saunových ceremoniálů Vám profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalších procedur představí novou dimenzi saunování.  Každý měsíc jsou pro Vás připraveny různé typy saunových ceremoniálů na zajímavá i netradiční témata. Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování, relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show.

Z hygienických důvodů je v prostorách wellness povoleno užívání pouze prostěradel Aquacentra Šutka. Za vstup do wellness je účtován poplatek 50 Kč.


Sauny

Wellness Aquacentra Šutka nabízí svým návštěvníkům dvě finské sauny s kapacitou 13 osob na jednu saunu a s venkovními ochlazovacími bazénky, které jsou doplněny o dvě relaxační místnosti. Sauny, společně s bazénky a relaxačními místnostmi, se nachází v 2. NP areálu, kde si na samostatné recepci wellness zapůjčíte také prostěradlo. Z hygienických důvodů je v prostorách wellness povoleno užívání pouze prostěradel Aquacentra Šutka. Za vstup do wellness je účtován poplatek 50 Kč.

Milovníkům wellness a saunování nabízíme každý měsíc jedno odpoledne plné saunových ceremoniálů
v jedné z našich saun a beauty procedury v podobě příjemných peelingů v naší páře.

OTEVÍRACÍ DOBA SAUNY

Po – Pá*  10.00 – 21.00
So, Ne, svátky         10.00 – 21.00

* Každou středu jedna sauna určena pouze pro muže, druhá sauna pouze pro ženy.


Páry

Dvě parní lázně Aquacentra Šutka se nacházejí v 1. NP v blízkosti 50m plaveckého bazénu. Všem návštěvníkům tak nabízejí příjemné doplnění našich wellness služeb pro relaxaci a odpočinek. 
Pro navození příjemného prožitku jsou v obou parních lázních využívány přírodní vonné esence, které se rozmanitě střídají. Pokud chcete pro svou regeneraci těla využít střídání tepla a chladu, můžete u každé z parních lázní využít ochlazovací káď se studenou vodou.

Každý měsíc organizujeme pro naše návštěvníky saunové ceremoniály, v rámci jejich programu je možné využít beauty procedury v podobě příjemných peelingů v naší páře.


Masáže

V rámci služeb wellness Aquacentra Šutka v 2. NP nabízíme pro zájemce klasické masáže, a to jak celého těla, tak jednotlivých částí těla dle výběru zákazníka. Naše masáže odstraňují únavu a posilují regeneraci celého těla. Po předchozím telefonickém objednání můžete masáží využít v rámci návštěvy celého areálu Aquacentra Šutka.

Vybírejte ze dvou typů:

  • ČÁSTEČNÁ MASÁŽ – 25 min/ 350 Kč
  • CELKOVÁ MASÁŽ – 50 min/ 650 Kč

Objednávejte se na telefonním čísle +420 266 610 711.

PROVOZNÍ DOBA:

Po – Ne, svátky 10.30 – 13.00   15.00 – 20.00

Čas masáže se nezapočítává do času stráveného v areálu.

V případě zájmu navštívit pouze masáže je možné zakoupit si na pokladně areálu Aquacentra Šutka pouze požadovanou délku potřebnou pro uskutečnění masáže + 20 min. zdarma jako bonus pro převléknutí v šatně. Návštěvník ke vstupu získá čip pro využití dané služby.


Solárium

Wellness Aquacentra Šutka nově nabízí svým návštěvníkům také možnost využít solária. Solárium megaSun 4800 Ultra Power je moderní elektronické solárium, které nabízí vnitřní ovládací panel, obličejové opalovací moduly, audio konzole se zvukovým systémem MP3, sound box, externí zdroje audio, AquaCool – vodní trysky, mlha, Aroma, AirCon - komfortní chlazení, dekorativní osvětlení, p2 pigmentové zářivky a prodlouženou opalovací plochu ve spodní části solária.

(rozměry: d. 2330mm , š. 1440mm , v. 1710mm/ max .  zatížení  130 kg)

PROVOZNÍ DOBA:

Po – Ne, svátky 10.30 – 13.00   15.00 – 20.00

Cena: 14 Kč /min

Do solária je vhodné se objednat  na tel. čísle  266610711 - wellness, lze však přijít i bez objednání.

Čas opalování se nezapočítává do času stráveného v areálu.

V případě zájmu navštívit pouze solárium je možné zakoupit si na pokladně areálu Aquacentra Šutka pouze požadovanou délku opalování + 20 min. zdarma jako bonus pro převléknutí v šatně. Návštěvník ke vstupu získá čip pro využití dané služby.

Pro více informací o soláriu klikněte zde