Aquacentrum Šutka UZAVŘENO v termínu 11. - 21. 7. vč. z důvodu odstávky teplé vody

Wellness

Wellness Aquacentra Šutka nabízí svým návštěvníkům dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Sauny, společně s bazénky a relaxačními místnostmi, se nachází v 2. NP areálu, kde si na samostatné recepci wellness za úplatu 30 Kč zapůjčíte také prostěradlo. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet blahodárné účinky střídaní tepla a chladu pro uvolnění Vašeho organismu. Pro maximální relaxaci nabízí naše wellness také možnost objednání se na klasické masáže, které krásně obohatí Váš odpočinek.  Milovníkům wellness a saunování nabízíme každý měsíc jedno odpoledne plné saunových ceremoniálů v jedné z našich saun a beauty procedury v podobě příjemných peelingů v naší páře.

Z hygienických důvodů je v prostorách wellness povoleno užívání pouze prostěradel Aquacentra Šutka, za něž je účtován poplatek 30 Kč.


Sauny

Wellness Aquacentra Šutka nabízí svým návštěvníkům dvě finské sauny s kapacitou 13 osob na jednu saunu a s venkovními ochlazovacími bazénky, které jsou doplněny o dvě relaxační místnosti. Sauny, společně s bazénky a relaxačními místnostmi, se nachází v 2. NP areálu, kde si na samostatné recepci wellness zapůjčíte také prostěradlo. Z hygienických důvodů je v prostorách wellness povoleno užívání pouze prostěradel Aquacentra Šutka, za něž je účtován poplatek 30 Kč.

Milovníkům wellness a saunování nabízíme každý měsíc jedno odpoledne plné saunových ceremoniálů
v jedné z našich saun a beauty procedury v podobě příjemných peelingů v naší páře.

OTEVÍRACÍ DOBA SAUNY

Po – Pá*  10.00 – 21.00
So, Ne, svátky         10.00 – 21.00

* Každou středu jedna sauna určena pouze pro muže, druhá sauna pouze pro ženy.


Páry

Dvě parní lázně Aquacentra Šutka se nacházejí v 1. NP v blízkosti 50m plaveckého bazénu. Všem návštěvníkům tak nabízejí příjemné doplnění našich wellness služeb pro relaxaci a odpočinek. 
Pro navození příjemného prožitku jsou v obou parních lázních využívány přírodní vonné esence, které se rozmanitě střídají. Pokud chcete pro svou regeneraci těla využít střídání tepla a chladu, můžete u každé z parních lázní využít ochlazovací káď se studenou vodou.

Každý měsíc organizujeme pro naše návštěvníky saunové ceremoniály, v rámci jejich programu je možné využít beauty procedury v podobě příjemných peelingů v naší páře.


Masáže

V rámci služeb wellness Aquacentra Šutka v 2. NP nabízíme pro zájemce klasické masáže, a to jak celého těla, tak jednotlivých částí těla dle výběru zákazníka. Naše masáže odstraňují únavu a posilují regeneraci celého těla. Po předchozím telefonickém objednání můžete masáží využít v rámci návštěvy celého areálu Aquacentra Šutka.

Vybírejte ze dvou typů:

  • ČÁSTEČNÁ MASÁŽ – 25 min/ 350 Kč
  • CELKOVÁ MASÁŽ – 50 min/ 650 Kč

Objednávejte se na telefonním čísle +420 266 610 711.

PROVOZNÍ DOBA:

Po – Ne, svátky 10.30 – 13.00   15.00 – 20.00