Prázdninová odstávka provozu v termínu 12. 7. – 9. 8. 2024

V průběhu letních prázdnin dojde z důvodu pravidelné odstávky teplé vody a provozní údržby k uzavření areálu Aquacentra Šutka.

Aktuality

Velikonoční nadílka

Oslavte s námi velikonoční svátky. Každý dětský návštěvník dostane při odchodu velikonoční nadílku.

Detail
Odstávka modré parní lázně

Z technických důvodů je dočasně uzavřena modrá parní lázeň. Bude proto na nezbytně nutnou dobu uzavřena a o otevření vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Detail
Plánovaný servis sauny

Ve čtvrtek 15. 2. 2024 je naplánován servis sauny vlevo za recepcí. Bude proto na nezbytně nutnou dobu uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Detail
Užijte si jarní prázdniny na Šutce! Čeká na vás bohatý program a spousta zábavy

Rodiny s dětmi si v našem aquacentru užijí další zábavný program! 11. února od 11 do 16 hodin se můžete těšit na soutěže a hry ve vodě i na suchu nebo dárečky pro všechny ratolesti. Těšíme se na vaši návštěvu!

Detail
Do aquaparku o jarních prázdninách již od 10:00!

Užijte si vodní radovánky v našem aquaparku už od dopoledne. Stačí využít upravené otevírací doby, kdy o jarních prázdninách otevíráme jeho brány již v 10 hodin.

Detail
Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka! Vstup jen za korunu

Školáci, přijďte se odměnit za půlroční školní snažení do Aquacentra Šutka! Všechny děti do 15ti let budou mít v pátek 2. února vstup na 80 minut pouze za jednu korunu. Aquapark otevíráme už v 10 hodin.

Detail
První saunové ceremoniály roku 2024 už 18. ledna

Ve čtvrtek 18. 1. máme pro všechny návštěvníky Aquacentra Šutka připravené tematické ceremoniály. Poprvé v roce 2024 si budete moci dopřát relax a zábavu v jednom, v podobě tematických ceremoniálů a aromaterapií.

Detail
Podpořili jsme Fond ohrožených dětí Klokánek volnými vstupy do aquacentra

Pozitivní spolupráce mezi hlavním městem Prahou a neziskovou organizací Fond ohrožených dětí Klokánek úspěšně pokračuje. Děti v péči Klokánka si díky ní užijí 135 čipů s volným vstupem do našeho aquacentra.

Detail
Saunové ceremoniály na vás čekají i v roce 2024

Také letos se budou tradičně konat oblíbené saunové ceremoniály. Těšit se můžete hned na deset termínů, první je na programu 18. ledna.

Detail
Týden sportu zdarma! Přijďte si 26. prosince užít vodní radovánky s volným vstupem

Areál Aquacentra Šutka se i letos opět zapojil do projektu TÝDEN SPORTU ZDARMA a nabízí tak svým návštěvníkům v úterý 26. 12. 2023 první hodinu a 45 minut vstupu ZDARMA. Přijďte si k nám užít spoustu zábavy.

Detail
Přinášíme vám vánoční otevírací dobu

Vážení návštěvníci, přinášíme Vám vánoční otevírací dobu Aquacentra Šutka po dobu Vánoc a Nového roku. Využijte volných dní a navštivte nás, těšíme se na Vaši návštěvu!

Detail
Mikulášská nadílka v Aquacentru Šutka

Mikulášská nadílka na Vás čeká i v Aquacentru Šutka! Přijďte v neděli 3. 12. 2023 navštívit Aquacentrum Šutka, kde na vás bude čekat i Mikuláš a andělé. Kromě klasické návštěvy aquaparku tak budete mít možnost získat zajímavé a hodnotné dárky a...

Detail