Water Polo Sparta Praha

Vodní pólo je kombinační, hravý a zábavný týmový sport a jako takový se malému sportovci postará o zážitky, které týmová hra neodmyslitelně přináší. Je to sport, který spojuje charakteristiky ledního hokeje (nasazení, souboje, kontakt), basketbalu (práce s míčem, pravidla) a házené (rychlé přelévání hry od branky k brance, taktika).

Vítáme všechny zájemce, chlapce i dívky, ve věku 8-15 let s touhou naučit se dobře plavat, ale i zkušené/bývalé plavce s chutí zkusit tuto zábavnou míčovou hru.

V našem klubu působí vyškolení a zkušení trenéři, kteří jsou zároveň aktivními či bývalými hráči vodního póla. Trénování mládeže se všichni věnují už řadu let a mají zkušenosti s dětmi v různých věkových kategoriích - minipólo, žactvo i dorost.

Naším cílem je, aby si děti vybudovaly celoživotní vztah nejen k tomuto nádhernému sportu, ale ke sportovnímu životu obecně. Dbáme u našich členů na všestranný pohybový rozvoj a vodnopólový trénink proto doplňujeme zdravotně kondičním cvičením. Zásady funkčního a zdravého pohybu aplikujeme v naší sportovní přípravě a uplatňujeme je při práci s mládeží.

.

 http://www.spartawaterpolo.cz/

 https://www.facebook.com/spartawaterpolo/