Kurzy

ACTIVITY CLUB

Nabízíme základní a zdokonalovací plavecké kurzy pro děti ve věku 5-15let, zdokonalovací a kondiční plavání pro dospělé, plavecké kurzy pro školy a školky, plavecký oddíl a plavecké tábory, soustředění a příměstské tábory

Více informací
Amálka

Klub rodičů a dětí Amálka, z.s. nabízí aktivity pro rodiče s dětmi na několika místech v České republice již 14 let. Jsme akreditováni MŠMT a jsme členem Aliance dětského plavání.

Více informací
Aquamen Prague

Plavecký oddíl Aquamen byl založen v roce 2006. Jsme první a jediný LGBT plavecký oddíl v České republice, uvítáme však každého, kdo má chuť trénovat a zlepšovat se v plavání.

Více informací
Club Junior

Nabízíme kurzy plavání pro neplavce, poloplavce a plavce - děti od 4,5 do 15 let ve skupinách rozdělených podle věku a pokročilosti. Plaveme pouze v krajní dráze kde máme k dětem dobrý přístup.

Více informací
DDM Spirála

Spirála je střediskem volného času pro zájmové vzdělávání zabezpečující volnočasové aktivity v průběhu celého roku (včetně dnů, kdy neprobíhá školní vyučování).

Více informací
Delfínci

Naše plavecká školička je zastánce hesla škola hrou, proto tyto dovednosti učíme veselou, hravou formou za pomoci hraček, písniček a her.

Více informací
Elab Team

Jsme triatlonový oddíl pro děti, mládež i dospělé. Chceme dětem a mladým sportovcům pomoci naplnit jejich přání a touhu v oblasti sportu.

Více informací
Hvězdička

Nabízíme základní a zdokonalovací plavecké kurzy vedené zkušenými akreditovanými instruktorkami.

Více informací
Maata

Jsme spolek rodičů, dětí a lektorů především pro děti ve věku 2 - 6 let. Provádíme děti s respektem a radostí k poznání. 

Více informací
Motýlek

Plavání je jednou z aktivit, kterou Komunitní centrum Motýlek poskytuje dětem a dospívajícím se zdravotním postižením.

Více informací
Orka

Nabízíme kurzy plavání pro děti ve věku od 4 do 18ti let, od úplných neplavců až po pokročilé plavce, individuální plavání pro děti i dospělé...

Více informací
PS Vodník

Pořádáme kurzy plavání pro děti ve věku od 4 – 15 let, individuální výuku pro všechny věkové kategorie

Více informací
Plavání Delfín

Specializujeme se na plavání pro novorozence od ukončeného 6. měsíce věku, kojence, batolata a pro děti do 4 let. 

Více informací
SK Neptun

Jsme první a stále jediný klub synchronizovaného plavání v Praze. O závodnice se stará kolektiv trenérů již více než 40 let.

Více informací
Senior Fitnes

Senior fitnes z.s. je nezisková organizace, která organizuje pohybové aktivity pro cvičence středního a staršího věku.

Více informací
Sports Team CZ

Jsme sportovní organizace specializující se na plavání. Poskytujeme komplexní služby v oblastech rekreačního, výkonnostního a vrcholového plavání.

Více informací
TJ Dukla Praha

Oddíl moderního pětiboje TJ Dukla Praha nabízí pro děti od tří let všestrannou pohybovou přípravu, včetně plaveckých kurzů.

Více informací
The Swim

Naše plavecká škola úspěšně funguje od roku 2000.

Více informací
VSC plavání

Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (dříve Středisko vrcholného sportu Ministerstva školství) vzniklo v roce 1974.

Více informací
Žralok

Naše plavecká škola Vám nabízí širokou nabídku výuky plavání. Jmenovitě se jedná o kurzy plavání pro děti od 5 do 15 let, výuku plavání pro skupiny i jednotlivce, plavecké kurzy pro školy a školky,

Více informací