Archiv aktualit

APRÍLOVÁ RETRO PÁRTY V AQUACENTRU ŠUTKA s Tranquini®

Aprílová retro párty v Aquacentru Šutka je tu a vy nesmíte chybět! Přijďte 1. 4. 2017 od 17:00 do 21:00 zavzpomínat na „staré dobré“ časy a užijte si RETRO PÁRTY se vším všudy – spartakiáda, retro módní přehlídka, skákání gumy, foukaná s céčkama, čára, výstava igráčků, walkmanů, retro diskotéka a mnoho dalšího. A to není apríl! Přijďte si užít spoustu zábavy a zasoutěžte si o hodnotné ceny od hlavního sponzora Tranquini®- prémiový funkční nápoj nebo vyhrajte volné vstupy do Aquacentra Šutka či Beachklubu Ládví.

 

Apríl, zábava a smích patří k sobě, a proto neváhejte a přijďte si užít mnoho zábavy na naši Aprílovou retro párty v Aquacentru Šutka. V sobotu 1. 4. 2017 můžete zavzpomínat na časy minulé a užít si vzpomínkovou retro diskotéku, vyzkoušet své znalosti v retro kvízu, zasoutěžit si ve foukané s céčkama, čáře, skákání gumy, zacvičit si spartakiádu nebo si jen užít výstavu walkmanů, igráčků či dobové módy. Po celý večer budeme hrát hity 80. – 90. let.

Díky hlavnímu sponzoru akce prémiovému funkčnímu nápoji Tranquini® si budeme moci odpočinout v relax zóně a ochutnat blahodárný nápoj složený z přírodních ingrediencí. Tranquini hraje výraznou roli při aktivním odpočinku. Tento prémiový nápoj je možné konzumovat kdykoliv během dne, zejména pak v těchto relaxačních situacích: vyrovnání běžného každodenního stresu, podpora již probíhajících relaxačně-indukčních aktivit, načerpání duševních sil před důležitými výkony, jakými je například prezentace před velkou skupinou posluchačů, důležitými pracovními schůzkami či významnými zkouškami.

Vezměte tedy své přátele, kamarády, blízké, přijďte zavzpomínat na naši Aprílovou retro párty a užijte si společné chvíle v našem aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka, Čimická 848/41, Praha 8. Těšíme se na Vás! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka

Zpět na výpis aktualit