Archiv aktualit

Aquazorbing v Aquacentru Šutka

V neděli 4. 9. 2016 však léto a zábava pokračují v Aquacentru Šutka! Po celé odpoledne, od 14:00 do 19:00 čeká na všechny děti školou povinné, malé i velké a dospělé s dětskou duší nekonečná zábava díky nafukovacím vodním atrakcím – AQUAZORBING, AQUAROLLER, VODNÍ OPIČÍ DRÁHA, VODNÍ HOUPAČKY a mnoho dalšího. Rozlučte se s létem ve velkém stylu a vyzkoušejte všechny adrenalinové vodní atrakce!
 
První zářijovou neděli 4. 9. 2016 čeká na všechny návštěvníky Aquacentra Šutka velká zábavná i adrenalinová akce na oslavu konce léta a začátku školního roku. AQUAZORBINGOVÉ KOULE, VÁLCE, OPIČÍ DRÁHA, HOUPAČKY a mnoho dalšího mohou v průběhu celého odpoledne až do 19:00 nejen děti, ale také dospělí vyzkoušet v 50m bazénu. Pozor, nově pro Vás máme připraveny také atrakce s názvem vodní ježek a vodní žebřík! Součástí celodenní akce bude moderovaný program s hudební produkcí a spoustou zábavy.
 
Děti i jejich doprovod si užijí spoustu letní legrace nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale také v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Odměníte tak své děti k začátku školního roku! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete také na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

 

Zpět na výpis aktualit