Archiv aktualit

Aquazorbing v Aquacentru Šutka

Léto je sice pryč, ale nesmutněte. Spoustu zábavy si užijete stejně jako o prázdninách i u nás v Aquacentru Šutka. V sobotu 16. 9. 2017 čeká na všechny návštěvníky Aquacentra Šutka velká zábavná i adrenalinová akce na oslavu konce léta a začátku školního roku. AQUAZORBINGOVÉ KOULE, VÁLCE, OPIČÍ DRÁHA, HOUPAČKY a mnoho dalšího mohou v průběhu celého odpoledne až do 19:00 nejen děti, ale také dospělí vyzkoušet v 50m bazénu. Součástí celodenní akce bude moderovaný program s hudební produkcí a spoustou zábavy.

 

Děti i jejich doprovod si užijí spoustu legrace nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale také v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

 

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Odměníte tak své děti k začátku školního roku!

 

 Veškerý program je zahrnut do běžné ceny vstupného.

 

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete také na webových stránkách www.sutka.eu

Zpět na výpis aktualit