Archiv aktualit

Čarodějnické saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Konec dubna tradičně patří oslavám pálení čarodějnic, ohňům, teplu. Vyzkoušejte v pátek 28. 4. 2017 trochu jiné teplo a navštivte Čarodějnické saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka. Prohřejte své tělo a zažijte zábavný relax od 15:00 do 20:00. Všechny saunové ceremoniály budou tematicky svázané s tématem pálení čarodějnic. Přijďte se k nám naladit na prodloužený víkend a užijte si zábavný relax. NOVĚ jsme pro Vás navýšili počet saunových ceremoniálů v rámci jednoho večera. Program doplní také soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra a Beachklubu Ládví. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

 

V pátek 28. 4. 2017 má pro Vás Aquacentrum Šutka připraveny čarodějnické saunové ceremoniály, které dají odpočinout Vašemu tělu i duši. Přijďte si dopřát odpočinek v tematicky laděném večeru k pálení čarodějnic. Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalším procedurám Vám představí novou dimenzi saunování.  Budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Čarodějnický rej, Čarovný relaxační ceremoniál, Vysvobození z prokletí černé vdovy, Čarodějnice Gudrun a další. NOVĚ je pro Vás připraven větší počet saunových ceremoniálů za jeden večer, aby se dostalo na každého.

 

V 16:15 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu v rámci soutěže Windstorm Master -  soutěže o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra a Beachklubu Ládví. V páře se můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím začarovaných peelingů a peelingů s bylinami od babky kořenářky. Dopřejte svému tělu klid, pohodu a zasloužený relax.

 

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

 

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Zpět na výpis aktualit