Archiv aktualit

Den dětí v Aquacentru Šutka – Vstup jen za 1 Kč!

Aquacentrum Šutka slaví Den dětí a pro všechny děti má připravené překvapení. Ve středu 1. 6. 2016 mají všechny děti do 15ti let věku* vstup do areálu Aquacentra Šutka na celý den za pouhou 1 Kč. Zároveň bude pro děti po celé odpoledne připraven bohatý program s filmem „Želvy Ninja“. Od 15:00 do 19:00 děti zažijí velké dobrodružství a zábavu s Michelangelem, Donatellem, Leonardem a Raphaelem, kteří pro ně mají připravené nejen zábavné hry a soutěže, ale především spoustu pěkných dárečků. Ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka.

Ku příležitosti Mezinárodního dne dětí, který se celosvětově slaví 1. 6. 2016, připravilo Aquacentrum Šutka ve spolupráci s příspěvkovou organizací Osmička pro rodinu Městské části Praha 8 zábavný program pro rodiny s dětmi. Ten odstartuje ve středu 1. 6. 2016 od 15:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program s novým filmem „Želvy Ninja“. Děti se seznámí s Michelangelem, Donatellem, Leonardem a Raphaelem a společně budou soutěžit v lovení rybiček, soutěži v rychlosti a dalších dovednostech. Také si společně zatančí na zelené diskotéce a mohou vyhrát cenné dárečky za malování obrázků. Akce bude ukončena v 19:00h. Vrcholem celého Dne dětí bude zvýhodněný vstup pro všechny naše návštěvníky do 15ti let věku*, kdy za pouhou 1 Kč budou moci po celý den užívat si zábavy v celém areálu Aquacentra Šutka. Nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: nakladatelství Mladá Fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny, CAPRI-SONNE vitamínová pitíčka, Rodinný film Želvy Ninja 2
* děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat.

 

Zpět na výpis aktualit