Archiv aktualit

Den matek v Aquacentru Šutka

Mamky, maminky, maminečky, přijďte si užít svůj den do Aquacentra Šutka a oslavte společně s námi Den matek, který každoročně připadá na druhou květnovou neděli. V neděli 13. 5. 2018 od 15:00 do 20:00 hodin je pro Vás v Aquacentru Šutka připraven bohatý program. Milé lektorky Vás nadchnou pro dynamické lekce aquaerobicu a pilates. Načerpat cenné informace můžete od výživové poradkyně a především je pro Vás připravena soutěž o vstupenky na muzikál Mamma mia! Pro všechny naše návštěvnice máme již tradičně připraveny sladké dárky a jiná překvapení. Na závěr můžete tento významný den zvěčnit v našem zábavném fotokoutku.

 

I v letošním roce Aquacentrum Šutka vzdá úctu maminkám, a to nikoliv květinou, ale pestrým a nevšedním programem, kde si každá najde to své. Výběr je široký. Od lekcí aquaerobiku, pilates, přes možnost poradit se s výživovou poradkyní, pobavit se vyfotografovat v zábavném fotokoutku a na závěr také ochutnat čokoládky merci. V rámci odpoledního programu všem účastnicím nabízíme skvělou možnost, a to vyhrát 2 vstupenky na báječný a velmi oblíbený muzikál Mamma mia!

MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA v jedinečné české verzi, kterou v Kongresovém centru Praha vidělo přes 280.000 diváků, se v obnovené premiéře vrátil na jaro 2018 na jeviště Kongresového centra na exkluzivních 23 představení. Přijďte do Aquacentra Šutka a vyhrajte vstupenky právě na tento světový muzikálový hit. Více informací na www.mammamiamuzikal.cz nebo na www.facebook.com/MammaMiamuzikal/.

Domluvte se tedy se svou maminkou, dcerou, kamarádkami a užijte si společné chvíle v našem aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka, Čimická 848/41, Praha 8. Těšíme se na Vás! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Zpět na výpis aktualit