Archiv aktualit

Den otců v Aquacentru Šutka

Nejen děti a maminky, ale také tatínkové si zaslouží pořádně oslavit svůj Den otců, a proto v neděli 18. 6. 2016 máme ve spolupráci s Hasiči Březiněves pro všechny tatínky i s jejich doprovodem připravený bohatý program. Již od 10:00h až do 18:00h se přiučí mnoho zajímavého ze života a práce hasičů, a to na venkovní ploše před vstupem do areálu Aquacentra Šutka, kde pro ně budou připravené nejen zábavné hry a soutěže, ale především ukázky techniky a činností hasičů.

 

Ku příležitosti Mezinárodního dne otců, který se celosvětově slaví vždy třetí červnovou neděli, připravilo Aquacentrum Šutka ve spolupráci s Hasiči Březiněves zábavný sportovní a edukativní program pro rodiny s dětmi, a to nově na venkovní ploše před vstupem do Aquacentra Šutka! Ten odstartuje v neděli 18. 6. 2017 v 10:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program plný soutěží a her o hodnotné ceny. Tatínkové a jejich děti budou moci vyzkoušet svou šikovnost na dopravním hřišti, ve stříkání hasičkou hadicí na terč, smotávání hadice a mnohém dalším. Hasiči Březiněves v průběhu celého dne všechny návštěvníky seznámí s jejich prací i technikou. Na místě bude cisterna i hasičský vůz. Akce bude ukončena v 18:00h.

Jakmile si tatínkové s rodinami užijí báječný doprovodný program před vstupem do areálu, Aquacentrum je zve také do vnitřního areálu. Zde se vyřádíte nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na vás čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Kdo si chce užít sluníčka a krásného výhledu na Prahu, může využít naše letní terasy.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zdarma.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: společnost Storck, Beachklub Ládví, dětská odrážedla FirstBike, film Já, padouch 3

Zpět na výpis aktualit