Archiv aktualit

Halloween party v Aquacentru Šutka

S příchodem podzimu a klesajícími teplotami vždy ke konci října přichází hned dva mystické svátky, americký Halloween a české Dušičky.

Přijďte tedy tyto strašidelné svátky oslavit do Aquacentra Šutka. V neděli 30. 10. 2016 na Vás čeká HALLOWEEN PARTY! Přijďte do Aquacentra Šutka a zažijte parádní den plný dýní, strašidel, pavučin, ale i soutěží a her, dárků pro všechny a programem pro malé i velké. Pro všechny dětské návštěvníky budou připraveny dárky a ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo vouchery na kurzy beachvolejbalu v nedalekém Beachklubu Ládví.

Jak oslavit Halloween? Co trochu netradičně? V neděli 30. 10. 2016 můžete s celou svou rodinou nebo přáteli vyrazit do Aquacentra Šutka a užít si báječnou Halloweenskou párty, jak se patří. Ve spolupráci s příspěvkovou organizací Osmička pro rodinu Městské části Praha 8 bude připraven zábavný program pro rodiny s dětmi. Ten odstartuje v 11:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program - děti budou soutěžit, hrát si a bavit se při dalších aktivitách. Také si společně zatančí na diskotéce a mohou vyhrát cenné dárečky za malování obrázků. Akce bude ukončena v 16:00h. Děti i jejich doprovod si užijí spoustu legrace nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá Fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny, CAPRI-SONNE vitamínová pitíčka, Osmička pro rodinu Městské části Praha 8, Rodinný film TROLLOVÉ.

Zpět na výpis aktualit