Archiv aktualit

Halloweenská party v Aquacentru Šutka

S příchodem podzimu přichází hned dva mystické svátky, americký Halloween a české Dušičky. Jak je oslavit? Co trochu netradičně? V sobotu 30. 10. 2021 můžete s celou svou rodinou nebo přáteli vyrazit do Aquacentra Šutka a užít si báječnou Halloweenskou párty. Zábavný program pro rodiny s dětmi odstartuje v 11 h. Pro malé i velké bude připraven bohatý program a různé soutěže. Soutěžit se bude o 30 dýní a další cenné dárečky. Akce bude ukončena v 16 h.

Děti i jejich doprovod si užijí spoustu legrace nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Budeme se na Vás těšit!

Zpět na výpis aktualit

Ve dnech 4. 12. a 5. 12 bude uzavřen výukový a 50m bazén do 18:00. Vstupné snížíme o 20 % i pro majitele permanentek. Aquapark i všechny ostatní prostory areálu, jako jsou páry, sauny apod., zůstávají otevřeny bez omezení.