Archiv aktualit

Hurá na prázdniny do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč!

Prázdniny jsou tu a s nimi i poslední školní den! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, přijďte v pátek 30. 6. 2017 do Aquacentra Šutka a oslavte tak začátek prázdnin. Máme pro Vás připravené velké věci! V pátek 30. 6. 2016 mají všechny děti do 15ti let* vstup do celého areálu Aquacentra Šutka na celý den za pouhou 1 Kč. Zároveň pro malé i velké bude po celé odpoledne připraven bohatý program s filmem Já, padouch 3! Od 12:00 do 19:00 děti zažijí velké dobrodružství a zábavu na venkovní letní terase areálu Aquacentra Šutka. Diskotéka, pétanque, lovení rybiček, golf, střelba na terč, ping pong, skákání v pytli a mnoho dalšího čeká na všechny na naší letní terase. Soutěžit se bude o báječné a hodnotné ceny. Ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví. Pro každého dětského návštěvníka máme připravený dárek!

 

Školní rok utekl jako voda a už tu máme opět prázdniny. V pátek 30. 6. 2017 hned jak si vyzvednete vysvědčení a vyrazíte ven ze školy, přijďte do Aquacentra Šutka a oslavte konec školního roku! Po celé odpoledne až do večera můžete soutěžit a vyhrávat báječné ceny v rámci našich soutěží. Bohatý program na všechny čeká nově na venkovní letní terase v areálu Aquacentra Šutka! Dárečky budou připravené pro všechny. Hlavním dárkem však je celodenní zvýhodněný vstup pro všechny naše návštěvníky do 15ti let věku*, kteří za pouhou 1 Kč si budou moci po celý den užívat zábavy v celém areálu Aquacentra Šutka. Nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Aquapark je speciálně pro tento den otevřen již od 10:00h. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Vstup do Aquacentra Šutka pro všechny děti do 15ti let* za pouhou 1 Kč.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: film Já, padouch 3, Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny

* děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat

Zpět na výpis aktualit