Archiv aktualit

Mazlíčci v Aquacentru Šutka

V sobotu 30. 7. 2016 přijďte do Aquacentra Šutka a zažijte parádní den plný soutěží a her, dárků pro všechny a programem pro malé i velké. Pro všechny dětské návštěvníky budou připraveny dárky od filmu „Tajný život mazlíčků“ a ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo vouchery na kurzy beachvolejbalu v nedalekém Beachklubu Ládví.

Léto je ve své polovině a i k této příležitosti má pro Vás Aquacentrum Šutka připraven, ve spolupráci s příspěvkovou organizací Osmička pro rodinu Městské části Praha 8, zábavný program pro rodiny s dětmi. Ten odstartuje v sobotu 30. 7. 2016 od 11:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program s novým filmem „Tajný život mazlíčků“. Děti budou soutěžit v lovení rybiček, soutěži v rychlosti a dalších dovednostech. Také si společně zatančí na diskotéce a mohou vyhrát cenné dárečky za malování obrázků. Akce bude ukončena v 16:00h. Součástí programu bude zábavné modelování zvířátek z barevných balónků. Děti i jejich doprovod si užijí spoustu letní legrace nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.
Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá Fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny, CAPRI-SONNE vitamínová pitíčka, Osmička pro rodinu Městské části Praha 8, Rodinný film Tajemný život mazlíčků.

 

Zpět na výpis aktualit