Archiv aktualit

Plaveme prsa! 2017 Vstup zdarma.

Již po sedmé organizuje Aliance žen s rakovinou prsu celostátní akci pro veřejnost se symbolickým názvem „Plaveme prsa". Smyslem této akce je upozornit na dobrou prognózu v případě včasné léčby zhoubného nádoru prsu, na možnosti kvalitního života vyléčených žen a na význam podpory v průběhu léčby i po ní.
Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý program a vstup do celého areálu Aquacentra Šutka je od 13:30 do 18:00 ZDARMA!
 
Můžete se těšit na doprovodný program od 14:00 do 15:00, a to aquabely, Krasoplavce, kouzelnía, studenty s projektem Nemocnice pro medvídky a další. Průvodcem pražského „Plaveme prsa “ bude herec, hudebník a moderátor Petr Rajchert.


Členky pořádajících pacientských organizací budou všem zájemcům ukazovat techniku samovyšetření prsu a poskytnou i další cenné rady. Aliance žen se akcí „Plaveme prsa“ zapojuje do mezinárodní kampaně „Den pro zdravá prsa“ každoročně vyhlašované koalicí Europa Donna. Mottem Dne pro zdravá prsa je „Dělej správná rozhodnutí“. Dostatek pohybu, zdravá strava a přiměřená váha, to jsou tři faktory, které může každá žena ovlivnit a které ji zároveň pomohou předcházet rakovině prsu.

Důležité upozornění:
Vstup zdarma je možný až po 13:30. Klientovi, který vstoupí do placené zóny areálu před 13:30, poběží placený čas i po 13:30. Placený čas běží i při vstupu s permanentkou, a to v kteroukoli výše uvedenou hodinu. Doporučujeme tedy permanentky nepoužívat a na pokladně si pořídit klasický vstup.

Více informací naleznete na: 
WEBU: http://www.breastcancer.cz/cs/
FB: https://www.facebook.com/AlianceZenSRakovinouPrsuOps/
 

Zpět na výpis aktualit