Archiv aktualit

Pololetní prázdniny v Aquacentru Šutka – vstup jen za 1 Kč

Školáci, přijďte si užít mnoho zábavy a odměnit se za půlroční školní snažení do Aquacentra Šutka! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, v pátek 3. 2. 2017 všechny děti do 15ti let věku* odměníme vstupem do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč. Oslavte pololetní vysvědčení stylově a užijte si neomezenou zábavu s filmem LEGO BATMAN, kde na vás čeká bohatý program, hry, soutěže a mnoho dalšího. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.

Oslavit se školáky pololetní prázdniny vstupem za 1 Kč můžete již v pátek 3. 2. 2017 od 11:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program s novým filmem LEGO BATMAN. Děti budou moci soutěžit v lovení pokladu, chytání rybiček, obeplavání „skály“ na kruhu a mnohém další. Po celé odpoledne budeme tančit, zpívat, malovat, soutěžit a především vyhrávat krásné a hodnotné ceny, a to nejen od filmu LEGO BATMAN, ale také např. volné vstupy do Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu v Beachklub Ládví.

Zároveň si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: nakladatelství Mladá Fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny, Caprisone, Beachklub Ládví
 
* děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat

Zpět na výpis aktualit