Archiv aktualit

Prázdniny v Aquacentru Šutka s filmem Velká oříšková loupež 2

Prázdniny jsou v plném proudu a je na čase si je pořádně užít! Přijďte v sobotu 5. srpna 2017 do Aquacentra Šutka a užijte si léto, jak se patří s novým filmem Velká oříšková loupež 2. Máme pro Vás připravené velké věci! Pro malé i velké bude po celé odpoledne připraven bohatý program. Diskotéka, pétanque, lovení rybiček, golf, střelba na terč, ping pong, skákání v pytli a mnoho dalšího čeká na všechny na naší terase. Soutěžit se bude o báječné a hodnotné ceny. Ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví. Pro každého dětského návštěvníka máme připravený sladký dárek!

 

Léto je ve své polovině a tak je třeba si jej ještě pořádně užít. Co takhle zažít skvělou zábavu i překvapení v Aquacentru Šutka a užít si báječné odpoledne! Od 11:00 do 17:00 můžete soutěžit a vyhrávat zajímavé ceny v rámci našich soutěží. Dárečky budou připravené pro všechny.

Kromě bohatého programu si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si 5. srpna od 11:00 do 17:00 užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: film Velká oříšková loupež 2, Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny

Zpět na výpis aktualit