Archiv aktualit

Předvánoční saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Ve čtvrtek 15. 12. 2016 prohřejte své tělo a zažijte zábavný relax v rámci předvánočních saunových ceremoniálů. Zážitkové saunové ceremoniály se zkušenými saunéry na různá témata, kterými jsou například relaxační ceremoniál od moře, levandulový, Cesta na Hawai, Hot black a další, můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00h. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Pojďte se na chvíli zastavit v předvánočním shonu a nabrat tolik potřebnou energii před vánočními svátky do Aquacentra Šutka na předvánoční saunové ceremoniály. Profesionální saunéři Vám představí techniky, díky nimž naleznete novou dimenzi saunování. Pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a díky dalším procedurám dostává saunování nový rozměr. Dne 15. 12. 2016 můžete opět vyzkoušet saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka, nově ve čtvrtek. Budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů, jako například relaxační ceremoniál od moře, levandulový, Cesta na Hawai, Hot black a další. V 16:00, 17:00 a 19:00 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu. Dá jim k tomu příležitost soutěž Windstorm Master -  soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Také v páře se můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím bylinkového, medového a nově také vánočního kokosového peelingu.

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Každý si zde přijde na své – od malých po velké, od začátečníků přes zkušené milovníky sauny. Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného. 

Přijďte tedy k nám vyzkoušet něco nového, zregenerovat své tělo před Vánoci a pobavit mysl netradiční zábavou.

Zpět na výpis aktualit