Archiv aktualit

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 dopřejte svému tělu relax, odpočinek a načerpejte sílu po jarním úklidu. Zážitkové saunové ceremoniály s tématem jara a mnohými dalšími můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

 

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 opět ti nejlepší saunéři vytvoří výjimečný zážitek při saunování v Aquacentru Šutka. Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalších procedur Vám představí novou dimenzi saunování. Saunové ceremoniály pro Vás zajišťují ti nejlepší. Tentokrát se můžete těšit na dva speciální hosty – Kateřinu Šmídovou, účastnici světových soutěží, která nás bude brzy reprezentovat na Mistrovství světa v Norsku a Michala Přeučila, finalista Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech 2019, který taktéž postoupil na mistrovství světa.

V čase od 15:00 do 20:00 budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Jarní odpočinek, Tón lásky k prvnímu máji, Tichá voda, Asijská noc, Relaxace řeckých bohů a další. V 15:30 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu v rámci soutěže Windstorm Master -  soutěže o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Pokud jste milovníci peelingu, můžete vyzkoušet peelingovou proceduru V ráji květin a Medovou rozkoš, které se konají v naší páře.

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování, relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Zážitkovému saunování je v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

 

Informaci o zpracování osobních údajů společností TRADE CENTRE PRAHA, a.s., IČO 004 09 316, ke kterému dochází v průběhu pořádání akcí v Aquacentru Šutka, si přečtěte na odkazu www.sutka.eu/fotografie-na-akcich-v-prostoru-aquacentra.

Zpět na výpis aktualit