Archiv aktualit

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Aquacentrum Šutka od září 2016 bude pravidelně každý měsíc nabízet jedno odpoledne věnované saunovým ceremoniálům, které doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Zážitkové saunové ceremoniály se zkušenými saunéry na různá témata, kterými jsou například arabské pohádky, ceremoniál od moře, andělská říše nebo kouzlo Arménie, mohou celé rodiny vyzkoušet od 15:00 do 20:00h. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!
 
Chodíte rádi do sauny? Zkuste si tuto relaxaci zpříjemnit oblíbenými saunovými ceremoniály. Profesionální saunéři Vám představí techniky, díky nimž naleznete novou dimenzi saunování. Pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a díky dalším procedurám dostává saunování nový rozměr. Dne 18. 9. 2016 zahájí Aquacentrum Šutka svou sezónu saunových ceremoniálů, které se budou vždy každý měsíc opakovat. V neděli 18. 9. 2016 budou připraveny saunové ceremoniály na témata arabské pohádky, ceremoniál od moře, andělská říše nebo kouzlo Arménie. V 16:00, 17:00 a 19:00 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu. Dá jim k tomu příležitost soutěž Windstorm Master -  soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Také v páře se můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím kávového, bylinkového nebo medového peelingu.
 
Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Každý si zde přijde na své – od malých po velké, od začátečníků přes zkušené milovníky sauny. Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Zpět na výpis aktualit