Archiv aktualit

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka ke Dni Matek

Maminky, matky, mámy, ty všechny slaví každoročně druhou květnovou neděli svůj svátek. Kdy jindy jim tedy udělat radost a říci jim, jak nám na nich záleží! V neděli 14. 5. 2017 můžete svým maminkám vyjádřit svůj obdiv a velké díky za jejich celoživotní péči společnou návštěvou saunových ceremoniálů v Aquacentru Šutka. Společně se svou maminkou prohřejte své tělo a zažijte zábavný relax od 15:00 do 20:00. Všechny saunové ceremoniály budou tematicky svázané s oslavou Dne Matek. Přijďte si užít zábavný relax. Program doplní také soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra a Beachklubu Ládví. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

 

V neděli 14. 5. 2017 má pro Vás Aquacentrum Šutka připraveny saunové ceremoniály ke Dni Matek, které dají odpočinout Vašemu tělu i duši. Udělejte v tento den své mamince radost a nadělte ji jako velké díky za její péči návštěvu saunových ceremoniálů v tematicky laděném večeru. Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalším procedurám Vám představí novou dimenzi saunování.  Budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Horehroní, Zahradnictví, Robin Hood a na závěr i speciální dárek ke Dni Matek a další. NOVĚ je pro Vás připraven větší počet saunových ceremoniálů za jeden večer, aby se dostalo na každého.

 

V 15:30 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu v rámci soutěže Windstorm Master -  soutěže o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra a Beachklubu Ládví. V páře můžete nechat hýčkat sebe i svou maminku beauty procedurou s využitím peelingů s bylinami z maminčiny zahrádky či sladkým peelingem pro maminku. Dopřejte sobě i své mamince klid, pohodu a zasloužený relax.

 

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

 

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Zpět na výpis aktualit