Od neděle 2. 10. 2022 do cca poloviny prosince 2022 tobogány MIMO PROVOZ z důvodu revitalizace. Vstupné do ZÓNY B poníženo o 10 %.
Od pondělí 31. 10. 2022 do konce roku 2022 bude z důvodu revitalizace MIMO PROVOZ "pánská" parní kabina.

Archiv aktualit

Mrazivé zážitkové saunování na Šutce

Ve čtvrtek 20. 1. máme pro všechny návštěvníky Aquacentra Šutka připravené tematické ceremoniály. Dopřejte si po novém roce relax a zábavu v jednom, v podobě tematických ceremoniálů a aromaterapií za použití 100% přírodních éterických olejů v BIO kvalitě. Profesionální saunéři Vám představí nejen saunování pomocí víření horkého vzduchu, ale také metodu polévání kamenů aromatickou přírodní esencí, těšit se můžete i na další procedury.

Z programu se můžete se těšit například na Mrazíka, Novoroční detex či Severskou očistu. Podrobný program naleznete na přiloženém plakátu. Mrazivému zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného. Mrazivé zážitkové saunování bude probíhat v čase od 15:00 do 20:30.

Přijďte k nám zregenerovat své tělo a pobavit mysl. Veškeré bližší informace o této akci naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Budeme se na Vás těšit!

Zpět na výpis aktualit